NE ARAMIŞTINIZ ?

Zuhal KARAKOYUN
Zuhal KARAKOYUN

YTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı

Saygıdeğer İş Kadınları,
Türkiye deki sivil toplum örgütlerinin en büyüğü ve en kapsamlısı olan TOBB,

Türkiye de 81 ilde Ticaret odalarına bağlı olarak, Oda başkanlarının himayesinde Kadın Girişimciler Kurullarını oluşturarak, kadınlara bir pozitif ayrımcılık tanıyarak, kadının odalara uyum sürecini başlatmış oldu.

Kadın Girişimciler Kurulumuz, Sosyal sorumluluk projelerinden eğitime, işbirliği temaslarından ,öğrencilerle gerçekleştirilen söyleşilere kadar bir çok alanda çalışmalar yaparak , kurul olarak ;kadın girişimcilerin ve iş kurmak isteyenlerin yanında olmaya dün olduğu gibi bu gün ve yarında destek vermeye devam edecektir.

YTSO nun desteği ile geleceğin kadın girişimcilerini cesaretlendirmek için yeni projeler üretilmesini,Yaratıcı ve farklı iş fikirleri olan kadınların iş yaşamına kazandırılmasını,istihdama ve iş fikrinin geliştirilmesine yönelik atılan her adımı fazlasıyla önemsiyoruz.

Her biri kendi alanında söz sahibi olan ve engin tecrübelere sahip Kadın Girişimci Kurulu üyelerimiz ve ben geçmişte olduğu gibi bu günde ve yarında aynı kararlılık ve cesaretle kendimizden sonra yola çıkan tüm kadın girişimcilere yol gösterip , ışık tutacağız.

Umutlarımız,bu güne kadar olduğu gibi bundan böylede kadın girişimciliğini özendirmek ve sayılarının artması için gayretlerimizin artacağıdır.

Saygılarımla,

Zuhal KARAKOYUN
Ocak 2015