NE ARAMIŞTINIZ ?

23 Kasım 2023 –Uluslararası Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı Ziyaret Organizasyonu

15.11.2023

Sayın Üyemiz,

Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getirecek olan fuar proje aşamasından bugüne kadar TOKİ tarafından desteklenmekte ve aynı zamanda kamu kurumları ile özel sektörü buluşturan Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

Kentsel dönüşümler ve artan nüfus ile konut ve yapılara olan talebin artmasına paralel olarak yapı malzemeleri üreten ve dağıtan firmaların sektör dinamikleri harekete geçti. Yükselen potansiyeliyle, geleceğin dünyasında aktif rol almayı hedefleyen Türkiye’yi, ileri teknoloji elektrik ve enerji sistemlerinde bir üst seviyeye çıkaracak olan yerli firmalar da fuarda yerli teknolojiyi sergileme fırsatına sahip olmaktadır.

Türkiye’nin birçok bölgesinden, elektrik sektöründe yer alan firmalar, kurum ve kuruluşlar tarafından ziyaret edilecek olan fuara Odamız tarafından 23 Kasım 2023 Perşembe günü ücretsiz olarak ziyaret düzenlenecektir. Ziyaret organizasyonuna katılmak isteyen üyelerimiz aşağıdaki yer alan fuar başvuru formunu 21 Kasım 2023 Salı günü saat 17.00’ye kadar doldurmaları gerekmektedir.

Saygılarımızla,