NE ARAMIŞTINIZ ?

Üyelerimize İndirimli Sağlık Hizmeti

Üyelerimiz odadan temin edebilecekleri YTSO Üye Kimlik kartlarını ilgili kuruluşlara göstermek suretiyle birinci dereceden yakınları dahil olmak üzere aşağıda yer alan sağlık kuruluşlarından indirimli olarak faydalanabilmektedirler.

Sayın Üyemiz,

Odamız ve Uzmanlar Hastanesi Arasında İndirim Protokolü Yapılmış Olup, Oda Üyelerimize Muayenede %30, Tetkik ve Tedavi Hizmetlerinde %35 İndirim Yapılacaktır. (Kardiyoloji, Cildiye, Diyetisyen, Psikiyatri ve Onkoloji Kapsam Dışıdır) Hastaneye Giderken Üye Kimlik Kartınızı Yanınızda Bulundurmanız Hususunu Bilgilerinize Rica Ederiz.

Saygılarımızla

Sayın Üyemiz,

Odamız ve Atakent Hastanesi Arasında İndirim Protokolü Yapılmış Olup, Oda Üyelerimize Muayenede, Tetkik ve Tedavi Hizmetlerinde %25 İndirim Yapılacaktır. Hastaneye Giderken Üye Kimlik Kartınızı Yanınızda Bulundurmanız Hususunu Bilgilerinize Rica Ederiz.

Saygılarımızla

Sayın Üyemiz, 

Odamız ve Özel Aktif Hastanesi arasında indirim protokolü yapılmış olup, oda üyelerimize muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinde %30 indirim yapılacaktır.(nöroloji, kardiyoloji ve göz hastalıkları kapsam dışıdır) hastaneye giderken Üye kimlik kartınızı yanınızda bulundurmanız hususunu bilgilerinize rica ederiz. 

Saygılarımızla