NE ARAMIŞTINIZ ?
Haberler

D4-S Servis Taşımacılığı Belgesi Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

02.04.2021

Raif Dinçkök Kültür Merkezinde 01 Nisan 2021 tarihinde düzenlenen D4-S yetki belgesi toplantısına Belediye Başkan ve Temsilcileri, Meslek Odaları, Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü Yetkilileri, İl Trafik Komisyonu üyeleri ile sektör temsilcileri katıldı. 

Toplantının moderatörlüğünü de yapan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gençer, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası 6.Meslek Komitesi üyeleri ve sektör temsilcilerinin talebi üzerine, D4-S belgesinde yapılan düzenlemelere ilişkin bilgi eksikliğinin ortadan kaldırılması ve oluşabilecek mağduriyetlerin giderilmesi adına Ulaştırma Bakanlığı yetkililerinin katılımıyla bilgilendirme toplantısı düzenledik.

D4-S Belgesinin ne şekilde alınabileceği, araç eklemelerin nasıl yapıldığı, güzergâh noktalarının nasıl belirlendiği konuları hakkında bilgi sahibi olundu. Bu toplantılarımız ilerleyen dönemlerde de devam edecek, yönetmeliklerde yapılacak değişiklikler için sektör temsilcilerimizin görüş ve önerileri çok önemli. Bu yüzden yaşadığınız her türlü sorunu ve çözüm önerilerinizi YTSO ya iletmeniz halinde ilgili mercilere iletilecektir” dedi